Mobilya Dekorasyon Modelleri, koltuk, koltuğun modeli, rengi ve kumaş uyumu ile bir çok fikre ve zevke hitap ediyoruz. Ücretsiz hizmetler ve profesyonel dekorasyon uzmanlığı ile Neva Design olarak  sizleri özel bir deneyime çağırıyoruz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı Koltuk takımı modelleri yenilikçi tasarım ve teknolojilye artık bir koltuktan daha fazlası. Koltuk yüzlerce üçlü koltuk, ikili koltuk, teklik koltuk ve berjer ile bu modüllerden yüzlerce koltuk takımında oluşan tasarımlarımız ile her bütçeye uygun vw ekonomik fiyatlı koltukları sizlere sunuyoruz

Farklı ve Marjinal

Farklı ve marjinal  üründe tüm tarzlara hitap eden farklı tasarımları sizlere sunarak sizi işin eğlenceli ve yaratıcı fikirlerle yepyeni bir serüvene davet ediyoruz. davet ediyoruz. Ev dekorasyonu yolculuğunun başlangıcı bu soru ile sizlere Modern, Avangarde, Country, Retro veya Klasik tarza sahip yüzlerce koltuk tasarımı arasında size (tarzınıza) ve evinize en uygun ürünleri birlikte belirliyoruz. Ayrıca eskimeyen tarzıyla şık ve kullanışlı Chester koltuk takımı modelleri uygun fiyatlar ile sizlere gönderiyoruz.

Mobilya Dekorasyon Modelleri

Koltuk Takımı seçiminde öncelik ölçü ve yerleşim planı üzerine olmalıdır. Yeni yaşam alanlarında küçülen odalar bu konuya öncelik kazandırmaktadır. Koltuk modelinizi seçerken bir önemli dikkat noktası renk seçimidir. Koltuğun döşeme rengini perde, sandalye döşemesi, halı ve duvar boyanızın renkleri ile birlikte uyum içinde ve tamamlayıcı olması salonunuz dekorasyonunda belirleyici olmalıdır.

Maximum Konfor atılımıyla her zaman daha konforlu ve daha şık mobilya seçenekleri sunmaya çalışan Neva Design Mobilya olarak, ürünlerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Her dekorasyon stiline uygun mobilya seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi, mobilya fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz